Zapisz się na nasz newsletter

* pole obowiązkowe

Zaznacz jakiego typu wiadomości chcesz od nas otrzymywać.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Administratora danych w celu przesłania odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie, w tym przesłanie oferty handlowej.

Jestem świadomy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne i że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Rozumiem również, że brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych nie niweczy możliwości skontaktowania się z Administratorem poza formularzem kontaktowym.
Administratorem Twoich danych osobowych przesyłanych przy użyciu formularza kontaktowego jest UASA sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim i adresem przy ul. Krzywoustego 6. Możesz się z nim skontaktować pisząc na adres biuro@uasa.eu lub telefonując pod numer +48 733 525 100. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest wyrażona przez Ciebie zgoda w formularzu kontaktowym. Administrator nie przewiduje ich udostępniania jakimkolwiek odbiorcom. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Możesz w każdej chwili zaprzestać subskrypcję klikając w link w stopce naszych wiadomości. Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności na https://uasa.eu/polityka-prywatnosci.

Korzystamy z Mailchimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając subskrybuj potwierdzasz, że Twoje dane zostaną przesłane do Mailchimp w celach wysyłki wiadomości związanych z uasa.eu. Dowiedz się więcej o polityce prywatnośći Mailchimp tutaj.